Home arrow NOVINKY
Bzira production na Primě
Friday, 07 May 2010

 V nedělní premiéře pořadu televize prima  (9.5.) se objeví krátká reportáž BZIRA PRODUCTION o bivakovém létání z loňské expedice Across Himalaya, které se účastnili i dva čeští piloti Šakal se Štěpínem. Do finále se blíží i dvacetiminutový dokument o celé akci. Zde je upoutávka na nedělní premiéru.

 

Celý článek...
 
Helou všem!
Saturday, 01 May 2010

 Kdy jsem to naposledy psal na své stránky? Jaké je sem vlastně heslo? To je ostuda! No ale ta zima je tak nudná, když to nefouká nebo se okolo netyčí zasněžené hory. Už je ale jaro a začíná nám létací sezóna a tak ten update bude přeci jen častější. A taky jsem se vyzbrojl přes zimu několika hračkami. Ty první dvě, to nejsou vlastně tak úplně hračky a ještě s nimi není taková sranda, ale už je ládujeme mlíčkem, aby se brzy postavili na vlastní nohy a začali skotačit. Z té třetí hračky dávám níže video. To jako, že na jaře nezahálíme. Lítejme v míru.

 

Celý článek...
 
Motovýlet
Sunday, 22 November 2009

 

 

Trocha benzínu s trochou oleje, do stroje se naleje. Pak se to dá celé na záda. Černým knoflíkem se to nastartuje a červeným vypne. Hlavně tam nestrčit ruce. A už si to šněrujeme po nebi. Je nás pět, snad nás bude pět i po přistání. Sakra, kde to jsme? A jak se dostaneme zpátky? Hlavně nepropadat panice. Vysoko nad lesy i nízko nad vodou důvěřujme svým strojům. Báječný výlet v neskutečném počasí. Teplo, sluníčko a to je konec listopadu. 

Pár fotografií z moto výletu nad Třeboňskem. Zbytek ve fotogalerii.

 

Celý článek...
 
Daleko na východ.
Saturday, 03 October 2009

 

V polovině září jsme se vypravili s Tomášem na dalekou výpravu. Výlet jsme rozdělili na dvě části. Řeckou a Tureckou. Jelikož jsme jeli jen ve dvou, do Vita se pohodlně vešla lítací a kajtovací výbava, osobní věci a samozřejmě i pár kartónů piv. Na Balkáně jsem byl v posledních letech výhradně letecky a tak jsem byl zvědavý, jak naše putování po zemi bude přijato celníky, policisty a ostatním lidem balkánským. K našemu překvapení cesta do Soluně proběhla bez sebemenších komplikací a my jsme se po sedmnácti hodinách ocitli na březích Egejského moře. Vytrvalý déšť, který nás pronásledoval v Srbsku a Makedonii ustal a před námi byla měsíční cesta plná slunce a pohody. Řecko mám moc rád. Čas tam plyne tak nějak pomaleji a to mi vyhovuje. Okamžitě se sžíváme s místním tempem a s kamarádem Savasem plánujeme nějaké ty taškařice.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 11 - 15 z 108
(C) 2018 www.davidbzirsky.com
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.