Home arrow NOVINKY
Za krásami Severních Čech.
Friday, 13 May 2005

na startuJe třináctého května, předpověď jako víno a my se zase od rána honíme, abychom všechno stihli a mohli být včas na kopci. Východní vítr nám nedává jinou možnost než Dlouhý vrch a závod o čas je zase v plném proudu. Jedeme,  co to dá, abychom to stihli včas a já už bych chtěl být ve vzduchu, protože při těchto honičkách se v autě necítím zrovna nejbezpečněji.


Celý článek...
 
Jarní Dolomity.
Sunday, 30 April 2006
 Na podzim jsme to prošvihli a tak nám nezbylo nic jiného než se dívat na Charlieho fotky a fantazírovat o tom, jaké by to bylo, kdyby. Na jaře to ale nevydržíme a hned jak je jen trochu hezky,  jedeme do Canazei. Když se na jaře rozlítat, tak pořádně. Nevíme přesně co od toho máme čekat, ale všichni se tak nějak vnitřně připravují na pořádný big beat.
 
 
 
 
Celý článek...
 
Skákání ve Strunkovicích
Sunday, 30 May 2004
 Už dlouho nám Radim sliboval, že nás vezme na skákání. Asi po roce se konečně sešli všechny faktory dohromady (počasí, letadlo, instruktoři a my) a víkend zasvěcujeme parašutismu. Skákat se bude až v sobotu, ale už v pátek vstřebáváme teorii, jak vyskočit, kam vyskočit, proč vyskočit a co udělat když se padák neotevře.
 
 
 
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 21 22 Následující > Konec >>

Výsledky 106 - 108 z 108
(C) 2018 www.davidbzirsky.com
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.