Home arrow NOVINKY
Les Arcs
Tuesday, 17 February 2009

Vystrašení děsivou předpovědí počasí jedeme do Francouzských Alp, ale tam nahoře se někdo slitoval a předvedl nám jak vypadá slunečný týden v pořádných horách.  Stíháme se vylyžovat do sytosti, skouknout speedridingové závody a navštívit sousední středisko La Plagne. 

Více fotografií ve fotogalerii.

Celý článek...
 
Lyžování na Chopku
Sunday, 01 February 2009

 

Letošní zima přeje zimním radovánkám a tak jsem nemusel dlouho přemlouvat Tomáše k výletu na Chopok. Krásné lyžování umocněné mrazivým a jasným počasím, nezapomenutelné výhledy na Vysoké Tatry, pivo za Eura a halušky v jakékoliv formě. 

 

 

Celý článek...
 
Vzpomínka na kamaráda
Wednesday, 19 November 2008

Létali jsme celé odpoledne. Bylo tam tehdy hodně padáků. A najednou se v té záplavě objevil jeden zvláštní. Už od prvního pohledu nám byl povědomý. Ten styl, ten posez, to křídlo. Dnes ale létal jinak. Jako by snad ani nelétal, jako by se vznášel. Bylo těžké ho dohnat nebo se mu alespoň přiblížit. Nakonec nám zmizel v mraku a už jsme ho neviděli. Čekali jsme na něj na přistání, ale marně. Pak jsme pochopili.  Odletěl také na přistání. Tam nahoru. Zpátky do  nebe. 

 

Celý článek...
 
Toulky střední Itálií
Monday, 03 November 2008
 
Poslední slušná možnost na trochu polétání se naskytla koncem října. Počasí se ale rozhodlo celou výpravu pěkně potrápit a tak se z lítacího zájezdu stal výlet naučně-přírodovědný. Pár obrázků ve fotogalerii.
 
 
 
   
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 26 - 30 z 108
(C) 2018 www.davidbzirsky.com
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.