Home arrow NOVINKY
Balóny nad Táborem
Saturday, 13 September 2008

 

 

A je tady další krátké video. Tentokrát si v Táboře dali dostaveníčko balonáři. Doufám, že se na nás nezlobili, když jsme kolem jejich majestátních balónů trochu vrčeli. Pár obrázků budiž jim omluvou. 

 

Celý článek...
 
Maruška má narozeniny!
Sunday, 31 August 2008

 

 

Maruška má osmé narozeniny. A má přání. Chtěla by lítat. A protože její milující otec dokáže splnit Marušce každé přání, objednává krásné počasí, partičku chlápků s odvíjákem, padáky a už nic nebrání tomu, aby se Marušce splnilo její velké přání. Happy Birthday!

  

Celý článek...
 
Poslední letní dny
Friday, 29 August 2008

Někdo tam nahoře začíná pomalu utahovat kohoutek a sluneční paprsky přestávají mít sílu na jakou jsme byli zvyklí přes léto. To je bohužel holý fakt. Podzim se blíží. Ale aby to nebylo tak náhlé, léto nám na závěr připravilo ještě pár pěkných dní. Pojďme je využít, mohli by nám v zimě chybět! 

 

 

Celý článek...
 
X-Alp 2009
Tuesday, 26 August 2008
 
25.8. byl učiněn osudový dvojklik na tlačítko SUBMIT na přihlášce do třetího ročníku soutěže Red Bull X-Alps . Soutěžícím bude opět Jan Škrabálek. Pokud bude pořadateli vybrán, postaví se na start, zatím ještě nezveřejněné trasy, 19.července 2009. Jako pozemní doprovod pojede David Bzirský. 
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 31 - 35 z 108
(C) 2018 www.davidbzirsky.com
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.