Home arrow NOVINKY
Lefkáda 2008
Friday, 01 August 2008
 A je tu opět výlet na Lefkádu. Rok se sešel s rokem a je potřeba se zase v kajtování posunout o trochu dál. Ideální podmínky, které Lefkáda nabízí, lákají rok od roku více Čechů a tak to na pláži vypadá jako někde na Mácháči. Vítr ideální, teploty letní, ceny přívětivé. Letos jedeme čtyři chlapi v chalupě na kolečkách a podle toho to taky vypadá. Každodenní ježdění si zpestřujeme výletem na sousední ostrov Kefalonia, stačíme trochu polétat s motorem a na zpáteční cestě se zastavujeme v Kaymaku, jednom z nejlepších míst na létání v řecku. Na 14 dní je toho až moc a čas plyne jako voda. Díky Savasovi, Štefanovi, Savíkovi za skvělý výlet, na který se bude za dlouhých zimních večerů  krásně vzpomínat. Fotografie z výletu ve fotogalerii .
 
Celý článek...
 
Planet festival
Monday, 16 June 2008

 
V Táboře se konal Planet festival. Tak proč se tam nepodívat? Účast nebyla hojná, ale koncertní program stál za to. Počasí se nakonec také umoudřilo a tak jsme mohli od pátečního odpoledne pozorovat festivalový cvrkot ze vzduchu.  Díky všem co s námi letěli, velké díky Janě Heřmánkové z Planet festivalu a také Aeroklubu Tábor.  

  

Celý článek...
 
Tademový pátek
Monday, 09 June 2008

 
Páteční tandemování se i přes občasné mrholení vyvedlo a věřím, že jsme našim pasažérům připravili krásné zážitky. Děkujeme za přízeň a těšíme se nashledanou.

 

 

Celý článek...
 
Když fouká.
Thursday, 29 May 2008

 

4 - 8 m/s, věští paní Zárybnická. To je potřeba trochu zpozornět. Na lítání to asi nebude, ale mohlo by to pěkně jezdit.  Teď jen vybrat kam, zahájit modlitby a snad už to nějak vyjde. A vyšlo. EUROSEE 28.5.2008  

 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 36 - 40 z 108
(C) 2018 www.davidbzirsky.com
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.