Home arrow NOVINKY
South Africa volume 3 aneb jak to bylo doopravdy.
Saturday, 26 April 2008

 

Přichází necenzurovaná verze, jak to bylo s naším výletem do Afriky. Sledujte osudy draftovaných českých paraglidistů pod bičem přísného trenéra.

 

 

Celý článek...
 
DSB v Dolomitech
Saturday, 26 April 2008

 
Děti strejdy Burtóna si opět vyrazili na poježdění do Dolomit. Obohacení o několik nových tváří se vrhali vstříc novým údolím a dobrodružstvím. A kdyby to neroztálo a nedošli zásoby, tak tam jezdí dodnes.

 

  

Celý článek...
 
Krippenstein free ride
Saturday, 26 April 2008

 
To se musí vyzkoušet, když o tom všichni tak básní. Krippenstein free ride je prý jeden z nejlepších v Evropě. No asi se to nějak rozkřiklo a free ride už je trochu proježděný. "Tak snad příště chlapci, až trochu připadne", mrká na nás z povzdálí Dachstein. 

Celý článek...
 
Stubai cup 2008
Thursday, 24 January 2008

O letošním Stubai cupu se dá hovořit jen v superlativech. Zatímco doma bylo tak, že by psa nevyhnal a kočku už vůbec ne, na většině místech v Alpách foukalo, tak stubaitall se zase jednou ukázal jako místo s vyjímečným mikroklimatem. Od pátku panovalo slunečné počasí a bezvětří, čehož využili stovky pilotů, kteří se sypali po celý víkend z okolních kopců. My jsme okusili poprvé speed flying a tak jsme se taky moc nenudili. Pokud by se tento víkend dal brát jako start nové sezóny, tak vyšel na výbormou.

 
 
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 46 - 50 z 108
(C) 2018 www.davidbzirsky.com
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.