Home arrow NOVINKY
Bike trip
Friday, 31 December 2010

 

Krátký klípek z výletu po Krušných horách v krásném podzimním počasí a s bezva partou.

 

 

Celý článek...
 
Tenerife
Thursday, 16 December 2010

 

 

Letošní výlet na Tenerife se nesl v duchu špatného počasí. Tolik srážek a ani bouřky s blesky jsem tam nikdy nezažil. Tropická bouře ale asi bude mít svoji sílu, stejně tak jako stávka leteckých dispečerů. Na naše sporty to prostě moc nebylo. I tak byl jeden den ze dvou lítacích ten nejhezčí, co tam pamatuji. Nezbývalo než výletovat po ostrově. A to v prosinci při dvacetistupňových teplotách taky neurazí.

 

 

 

 

Celý článek...
 
Zářijové Dolomity
Thursday, 14 October 2010

  V říjnu 2005 jsme se vydali do Dolomit. Jelikož to byla asi poslední možnost na nějaké slušnější polétání, sjela se tam skoro celá naše republika. Počasí bylo krásné, ale příliv teplého vzduchu od jihu byl znát a tak jsme létali jen v okolí Col Rodely. Natáčel jsem vše na kameru, ale když jsem se na záběry zpětně podív...al, tak byly hodně roztřesené a moc se z toho použít nedalo. Tak jsem je zkusil zpomalit. A tak vzniknul můj divácky nejúspěšnější filmík, který na youtube vidělo přes deset tisíc lidí.

V září 2010 jsem se vrátil opět do Dolomit. Předpověď byla ta nejlepší jaká mohla být. Na startu jsem měl pocit, že přijeli i všichni ti, co film Dolomiti viděli, jak tam bylo husto. Ale nedá se nic dělat, Dolomity jsou prostě supermarket na zážitky. A tentokrát to stálo za to.

 

Celý článek...
 
Prázdniny v Alpagu
Thursday, 14 October 2010

 

 

 

Prázdniny v Alpagu s partičkou bezva lidí. Kajty, kola, padáky, děti, blesky, hromy. Podívejte se, jak jsme dováděli.

 

 

 

 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 6 - 10 z 108
(C) 2018 www.davidbzirsky.com
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.